Publicat 17 Feb 2008 | Expiră 17 Feb 2008

Part-time Job / lucru de acasa

50 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Dornic de munca si ambitions. In cautarea unui job part time permanent.

Descrierea jobului

In ultima vreme lume cauta noi modalitati de rotunjire a veniturilor. Una dintre aceste modalitati, aflata pe internet in mod legal, presupune munca din fata calculatorului dvs, in functie de timpul pe care vreti sa-l alocati. Va asigur ca puteti castiga lunar inca un salariu. Nu e un lucru din care puteti sa va imbogatiti(asta in cazul in care nu va veti ocupa exclusiv de acest lucru), dar puteti castiga bani doar stand in fata calculatorului 30 minute pe zi. Iata ce trebuie sa faceti mai intai:
Accesati mai intai www.paypal.com sau http://www.alertpay.com , faceti un cont, iar apoi intrati pe http://bux.to/?r=rares_a unde veti incepe munca propriu zisa.

Contul pe http://www.alertpay.com este obligatoriu, pentru ca acolo se efectueaza toate platile la munca pe care o prestati.

Cu efort minim se obtin rezultate bune.

Marketing online care va ajuta sa profitati de internet pentru a va largi baza de clienti, pentru a va crea o imagine mai buna, pentru a obtine pentru dvs. profit suplimentar si pentru a va reduce costurile.

Expirat
Part-time Job / lucru de acasa  -  WebAd

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles