Publicat 29 Mar 2007 | Expiră 29 Mar 2007

Part time/Full time

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Acces Internet

Inscriere : www.agloco.com/r/BBCD7981

AGLOCO te plateste petru a tine o bara cu reclame
deschisa si sa o
folosi 5 ore pe luna. Conceptul
e simplu :- membrii folosesc internet-ul.- companiile
de pe net produc profit-uri de pe urma utilizatorilor
de internet.- companiile platesc un procent
comunitatii Agloco.- Agloco isi plateste membrii.

Foloseste linkul www.agloco.com/r/BBCV6503
pt a te
inscrie.

Descrierea jobului

Inscrierea Este GRATIS ! Castig-uri : Membrii
comunitatii vor avea 2 forme de castig : Banii.
Membrii vor putea
castiga o suma de bani prin
navigarea pe internet. Aceasta suma va fi stabilita
pentru fiecare tara / stat
in parte la data lansarii oficiale. Lansarea oficiala
va fi in luna martie odata
cu apariti programului Viewbar. Actiuni. Membrii vor
mai putea castiga actiuni
la bursa. Compania este detinuta 100% de catre