de ani Fără Frică...

Publicat 03 Iul 2008 | Expiră 03 Aug 2008

PART-TIME: AGENT/CONSULTANT CALL-CENTER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Esti o fire ambitioasa si dinamica? Pentru tine, performanta inseamna rezultate palpabile, exprimate in bani la sfarsitul lunii? Obisnuiesti sa iti fixezi obiective clare, pe care ti le asumi cu simt de raspundere pana cand reusesti sa le atingi?

Descrierea jobului

Crezi ca jobul ideal pentru tine presupune discutii telefonice care sa iti puna la incercare creativitatea, diplomatia, persuasivitatea si abilitatile de relationare cu oamenii, avand scopul declarat de a promova si vinde diferite produse / servicii?

Daca da, atunci noi vrem sa te cunoastem! Mai mult, vrem sa te alaturi echipei noastre de operatori call-center! Adu-ti si cativa prieteni!
Oferim program de lucru part-time (4 / 6 ore), salariu fix + bonuri de masa + bonus, training-uri specializate si suport continuu pentru cresterea ta profesionala, o echipa entuziasta de tineri profesionisti. Cerem seriozitate.

Linea Directa Communications este o companie internationala de marketing direct avand o dezvoltare rapida pe piata de specialitate. Ne mandrim ca putem oferi solutii pentru telesales si pentru dezvoltarea afacerilor, primind pentru acest lucru recunoasterea clientilor nostri.
WWW.LINEA-DIRECTA.EU

Expirat
PART-TIME: AGENT/CONSULTANT CALL-CENTER  -  LINEA DIRECTA COMMUNICATIONS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles