de ani Fără Frică...

Publicat 17 Sep 2008 | Reactualizat 16 Oct 2008 | Expiră 18 Oct 2008

PART TIME ADMINISTRATOR

CONFIDENTIAL
1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Follow this link and see the site www.eu-friends.com – you may also join in order to see the whole site and get a better understanding of what we are looking for.
It doesn’t cost anything... www.eu-friends.com

Urmeaza acest link si vizualizeaza site-ul www.eu-friends.com - poti sa devii membru pentru a putea descoperi intregul website si pentru a putea intelege ce cautam.
Nu te costa nimic!
www.eu-friends.com

Role
we are recruiting for a part time administrator to provide comprehensive administrative support to a our growing friendship and dating website.

The key aspects of the role will be to liaise with colleges and management, produce reports and site activity information, as well as assist with audit and compliance processes.

Rol

Recrutam un administrator part-time care sa ofere suport administrativ cuprinzator site-ului nostru dedicat prieteniei si intalnirilor, in continua dezvoltare.

Aspectele cheie ale rolului vor fi mentinerea legaturii cu colegii si managementul, elaborarea de rapoarte si informatii privind activitatea site-ului, precum si asistenta in procesele de audit si conformitate.

Descrierea jobului

You will need

• Strong IT and numeracy skills,
• Excellent communication skills,
• Ability to work on own initiative

Cerinte

• Solide abilitati informatice si de calcul,
• Capacitate excelenta de comunicare,
• Capacitatea de a lucra din proprie initiativa

You must have the ability to work to targets and be able to priorities tasks.

\"In-house\" training will be provided.

If you are interested in this role please apply by clicking the link below.
If you are interested in this position please go to www.eu-friends.com
Click on jobs with eu-friends then Part time administator.

Trebuie sa detineti capacitatea de a lucra pentru atingerea obiectivelor si de a prioritiza obiectivele.

Se va oferi training \"In-house\".
Daca sunteti interesati de acest rol, va rugam sa aplicati facand clic pe link-ul de mai jos.
Daca va intereseaza aceasta functie, va rugam sa accesati www.eu-friends.com
Faceti click pe Joburi eu-friends si apoi Administator part time.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

PART TIME ADMINISTRATOR  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles