check_circle

Job verificat

|Publicat 19 Mar 2019 | Reactualizat 16 Apr 2019 | Expiră 19 Apr 2019

Parchetar Electrician

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Parchetar Electrician cu experienta
Locuinta in nord-vestul Romaniei
Candidați exclusiv cu Skype pentru interviuri și referințe profesionale

Descrierea jobului

Proiectul este sa renovati cu mine doua apartamente pe care le dețin in Franta
Durata de aproximativ 30 de zile în iunie 2019
Transportul, cazarea, alimentele și sculele furnizate în plus față de remunerație.

Servicii pentru promovarea României prin intermediul site-ului www.businesswithromania.com

Expirat

Parchetar Electrician  -  tms