Paralegal / Secretar administrativ

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Descrierea jobului

  • activități de secretariat;
  • redactare corespondență, primirea, înregistrarea și repartizarea corespondenței;
  • arhivarea dosarelor;
  • gestiunea registrelor de evidență;
  • asigurare protocol;
  • fotocopiere/scanare documente;
  • transmitere fax;
  • traducere documente/corespondență în limba română/engleză;
  • asigurarea evidenței consumabilelor și a stocurilor de rezervă;
  • deplasări la diverse instituții ale statului, inclusiv instanțe de judecată, poliție, parchet, ANAF, etc;
  • alte activități administrative suport pentru eficientizarea timpului de lucru.

Cerințe profesionale:
  • cunoașterea limbii engleze (scris și oral);
  • capacitate de organizare și prioritizare a activității;
  • rigurozitate în respectarea termenelor limită;
  • abilități de comunicare și de rezolvare rapidă a task-urilor;
  • spirit de lucru în echipă și profesionalism;
  • studiile juridice reprezintă un avantaj.
  • Beneficii oferite:
  • dezvoltare profesională într-o organizație prietenoasă care acordă valoare balanței profesie – viață personală;
  • sprijin și dezvoltare profesională;
  • salariu motivant.

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: office@prunaru.ro / claudiu.prunaru@prunaru.ro .
Publicat 30 sept. 2021 Reactualizat 28 oct. 2021 Expiră 30 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos