Publicat 26 Ian 2016 | Expiră 27 Feb 2016

Paralegal pentru consultanti IP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Limba engleza bine, franceza un plus, germana un plus.

Usurinta in lucrul cu programele excel, word si preferabil experienta cu bazele de date.

Se cere atentie foarte mare la detalii.

Usurinta in comunicarea in echipa.

Lucru cu placere in back-office.

Descrierea jobului

Atributii: scanat documente, upload in baza de date, pregatit adrese corespondenta clienti, transmis corespondenta si adus la zi bazele de date, deschidere si arhivare dosare.

Societatea noastră este specializată în domeniul proprietăţii intelectuale. Oferim o gamă completă de servicii specializate, de la achiziţia si mentenanţa drepturilor de proprietate intelectuală, până la implementarea şi apărarea acestora în cazul în care sunt încălcate. Oferim asistenţă juridică pe parcursul negocierii contractelor şi procedurilor aferente, precum şi în faţa autorităţilor competente şi a instanţelor de judecată.

Expirat
Paralegal pentru consultanti IP  -  Just Go For IP S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles