Publicat 14 Nov 2020 | Reactualizat 12 Dec 2020 | Expiră 15 Dec 2020

Panouri Fotovoltaice(califcat si necalifcat ) - Europa( Italia, Spania, Olanda etc)

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul pe care il dorim pentru echipa noastra:

este disponibil la deplasari in strainatate
are minim 8 clase, sau studii tehnice
este rezistent la efort fizic
are dexteritate manuala si este atent la detalii
are capacitatea de a lucra in echipa
este eficient, corect, dedicat, serios si ordonat la locul de munca
are un simt dezvoltat al raspunderii pentru munca sa ca parte a intregii echipe

Este un avantaj daca are in plus:

experienta operare masini batut stalpi metalici
atestat de stivuitorist sau macaragiu
permis de conducere cat B
experienta anterioara în cadrul unui santier
cunostinte minime de limba engleza sau o limba straina

Descrierea jobului

Responsabilitati principale ale postului:

pregatirea materialelor si efectuarea operatiilor de montare
utilizarea masinilor si echipamentelor de pe santier
realizarea planului de productie la volumul si calitatea necesara
respectarea standardelor, procedurilor si instructiunilor de lucru

Angajatul va benficia de:

pachet salarial atractiv peste nivelul pietei
recompensarea muncii bine facute prin bonusuri atractive
transport, cazare si masa pentru deplasarile pe santierele din afara tarii
mediu de lucru placut cu o echipa tanara si dinamica
scolarizare la locul de munca si utilizarea unor echipamente de lucru modern
cursuri de specializare pentru dezvoltarea profesionala pe termen lung
contract de munca pe o perioada nedeterminata
stabilitatea locului de munca într-o companie aflata în plina crestere

Firma noastra ofera servicii complete in proiectarea, constructia si instalarea centralelor fotovoltaice. Ne marim echipa si cautam manageri,montatori si operatori echipamente de santier, pentru proiectele noastre aflate in desfasurare in tara si in strainatate. http://www.fgmsolar.com

Expirat

• Analizati cu atentie informatiile din cadrul anunturilor de recrutare! Daca aveti dubii in privinta veridicitatii anumitor date sau in cazul unor solicitari suplimentare ale angajatorilor (trimiterea de documente personale, sume de bani etc.), va rugam sa ne scrieti la [email protected].

Panouri Fotovoltaice(califcat si necalifcat ) - Europa( Italia, Spania, Olanda etc)  -  Fgm Solar S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles