Publicat 11 Iun 2008 | Reactualizat 10 Iul 2008 | Expiră 12 Iul 2008

Ospatarite - barman / Chelnerite / Secretara

CONFIDENTIAL
3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Suntem o firma care desfasoara mai multe tipuri de activitati, atat in tara , cat si in strainatate. De aceea , noi avem disponibil in momentul de fata trei posturi , si anume : unul de ospatarita-barman , unul de chelnerita pentru restaurant - cafe central din Bucuresti si un post de secretara pentru o agentie imobiliara si de constructii.Astfel incat pentru postul de :

1. Ospatarite-barman/ chelnerite

Candidatele ideale trebuie sa fie :

- tinere cu/fara experienta
- persoane adaptabile si perseverente
- persoane care invata repede
- persoane comunicative si corecte
- persoane entuziaste , care sa isi doreasca si sa faca cu placere acest job;

2. Secretara

Candidatul ideal ar trebui sa aiba :

- studii medii/superioare
- abilitati operare PC ( Ms Office, Internet etc. )
- cunostinte limba engleza si/sau franceza

Descrierea jobului

Dorim sa ni se alature echipei noastre persoane comunicative , adaptabile si cu initiativa.

Suntem o firma ce desfasoara mai multe tipuri de activitati atat in tara , cat si in strainatate.

Telefon contact : 0730.10.24.28

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Ospatarite - barman / Chelnerite / Secretara  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles