Publicat 30 Mar 2019 | Expiră 30 Apr 2019

Ospatari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii;
- Diploma de calificare in domeniu; (constituie un avantaj)
- Experienta pe un post similar; (constituie un avantaj)
- Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

- Cunoasterea principalelor reguli de servire si protocol;
- Preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista;
- Cunoasterea meniului pentru a oferi informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi;

Beneficii:

- Salarii corespunzator cu experienta 1600 - 2000 Lei net
- Bonusuri in funcție de performanțe,
- Masa calda

Descrierea companiei

Restaurant

Expirat
Ospatari  -  ANDRADONIA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles