Publicat 11 Nov 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Ospatari indemanatici

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatii ideali sunt persoane care isi doresc sa lucreze intr-un mediu creativ si dinamic.
Suntem o echipa tanara si ne dorim niste colegi responsabili si cu spirit de echipa dezvoltat care isi doresc sa invete lucruri noi si sa-si imbunatateasca aptitudinile.

Descrierea jobului

Suntem deschisi colaborarii cu studenti care isi doresc un job sezonier/ part-time, dar si persoanelor care vor sa aiba un loc de munca stabil.
-atitudine pozitiva si politicoasa fata de colegi si clienti.
-mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca
-dorinta de a invata si a-si imbunatati aptitudinile
-abilitati de comunicare si organizare,
-creativ, cu spirit de echipa dezvoltat
-activ, aspect fizic placut, sociabil si descurcaret
- cu sau fara experienta

Acuarela este un mic bistro pentru comunitatea de artiști din București, un hub social, o gazdă călduroasă de evenimente private, degustari, spectacole de teatru și performance-uri.

Expirat
Ospatari indemanatici  -  SC STUDIO PLASTILINA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles