de ani Fără Frică...

Publicat 29 Ian 2016 | Expiră 01 Mar 2016

Ospatar

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca și ea și noi să fim multumiți de colaborare:
1. Să știe să zîmbească .
2. Să fie de gașcă
3. Să fie dispusă să învețe , este foarte important să creștem împreună cu echipa noastră.
4. Să fie foarte organizată !
5. Să fie atentă la detalii...foarte atentă. Este un element important care face diferența între ospătari.
6. Să fie harnică ! Lenea nu are ce căuta la noi în echipă .
7. Să fie descurcăreață !
8. Facultatea nu este obligatorie , dar cei șapte ani de acasă, DA !
9. Nu contează vîrsta ci atitudinea !

Descrierea jobului

Ce o să facă această persoană ?
1. Va participa la pregătirea sălii pentru eveniment.
2. Va întimpina oaspeții cu zîmbet și bună dispoziție.
3. Va avea grija ca oaspeții să aibă de baut și de mîncat
4. La finalul evenimentului cu întreaga echipă sa facem sala sa rămînă frumoasă .

Descrierea companiei

Ce oferim ?
1. Atmonsferă plăcută de lucru .
2. Vestiar (cu duș cu tot )
3. Posibilitate de promovare în cadrul echipei.
4. Șef bun și întelegător.
5. Salariul și bonusurile le vei primi fără întîrziere.

Dacă ai citi acest anunț și te entuziasmează ideea de a lucra cu noi , trimite un CV cu poză și cont de facebook la adresa clujanafestaevents@gmail.com sau suna la nr de telefon 0768861415
Dacă ai un prieten / prietenă care e în căutarea unui loc de muncă atractiv transmite-i oferta noastră 
Multumim !!!

Expirat
Ospatar  -  Friden Mar S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles