Ospatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profilul Candidatul
  • Disponibilitate pentru ture de dimineaţă si de dupa masa
  • Experienta si calificare profesionala in domeniu ( Ospatar, Somelier ) constituie avantaj
  • Cunoasterea limbii engleze - nivel conversational avansat
  • Abilitati foarte bune de relationare si comunicare cu clientii
  • Disponibilitate pentru a lucra în weekend-uri la evenimentele festive desfăşurate în hotel (conferinţe, congrese, nunţi, botezuri, petreceri private etc.)

Descrierea jobului

  • Raspunde pentru calitatea serviciilor oferite.
  • Raspunde de solutionarea prompta a solicitarilor si/sau a reclamatiilor clientilor.
  • Efectuează mise en place-ul în restaurant sau pregăteşte setup-ul salii conform fişei de eveniment, intâmpină clienţii şi preia comenzile într-o manieră profesională, oferă servicii ireproşabile clienţilor.
  • Cunoaste continutul listelor de preparate si bauturi.
  • Are o tinuta fizica si vestimentara curata si bine ingrijita
  • Asigura in permanenta inventarul in raionul sau si pastreaza permanent ordinea si curatenia pe locul sau de munca.
  • Mentine in permanenta curat si ingrijit spatiul de lucru

Ce oferim:
  • Contract pe perioada nedeterminata,
  • Salariul se negocieaza in functie experienta acumulata,
  • Bonuri de masa 20 lei/zi lucrata,
  • Spor de Weekend,
  • Spor de Sarbatori Legale,
  • Ore suplimentare platite confrom Legislatiei in vigoare,
  • Bonusuri de performanta pe baza de targete prestabilite,
  • Prime de Pasti si Craciun.

Alatura-te echipei de profesionisti de la DoubleTree by Hilton Oradea!
Va asteptam!

Hotelul DoubleTree by Hilton Oradea este localizat în zona verde a unuia din cele mai frumoase oraşe din România, Oradea. Savuraţi un delicios fursec DoubleTree în momentul sosirii şi permiteţi personalului nostru prietenos să vă conducă în cameră sau în apartament. Toate camerele din hotelul nostru sunt decorate modern, cu finisaje de cea mai bună calitate, acces la internet din partea casei, televizoare mari şi birouri spaţioase pentru a vă putea oferi o şedere confortabilă şi relaxantă. Înotaţi în piscina interioară a hotelului sau relaxaţi-vă în cada cu hidromasaj. După o zi încărcată, desfătaţi-vă simţurile cu bucătăria mediteraneană delicioasă, în restaurantul emblemă al hotelului, Laurus.

Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 22 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos