Ospatar

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajăm ospătar/a care să fie mereu cu zâmbetul pe buze, atent la detalii, ospitalier, fire sociabilă și mereu pregătit să vină în ajutorul clienților.

Candidatul:
- Adaptabil
- Flexibilitate
- Cunoașterea limbii engleze cel puțin la nivel conversațional
- Abilități foarte bune de comunicare și orientare
- Fire sociabilă
- Persoană bine organizată, responsabilă, energică, dedicată
- Experiența constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Preluarea comenzilor de mâncare și băutură într-o manieră profesionistă
- Cunoașterea meniului pentru a oferi informații cu privire la felurile de mâncare și băuturi
- Servirea clienților
- Debarasarea și asigurarea curățeniei în restaurantul unității hoteliere

Beneficii
- Mediu de lucru profesionist
- Pachet salarial atractiv
- Program în ture - o săptămână se lucrează, o săptămână liberă
- Se oferă masă, cazare și transport
- Mediu de lucru plăcut, oferim ajutor și susținere
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos