OSPATAR

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam o persoana energetică și muncitoare, cu diploma de calificare, care să se alăture echipei noastre!
Avem nevoie de un nou jucator in echipa, cu sau minim experienta, care sa ne ajute la crearea unei atmosfere calde si primitoare pentru oaspetii nostri:
- Aspect fizic ingrijit, prezenta agreabila, atitudine pozitiva,
- Sa aiba capacitatea de a anticipa solutii si de a-si organiza timpul pentru indeplinirea eficienta a sarcinilor,
- Capacitatea de a se integra intr-o echipa, de a-si aduce contributia prin participare directa ,
- Capacitatea de a transmite eficient si de a permite dezvoltarea ideilor noi, pentru realizarea obiectivelor echipei,
- Capacitatea de crestere permanenta a performantelor profesionale, de imbunatatire a rezultatelor activitatii prin punerea in practica a cunostintelor si abilitatilor dobandite.

In urma preselectiei, candidatii ideali vor fi contactati pentru stabilirea unei zile favorabile interviului.

Bucuresti zona P-ta Victoriei, obligatoriu cunostinte limba engleza.

Descrierea jobului

Sa urmeze in totalitate procedurile standard atribuite postului

Descrierea companiei

Restaurant the ARTIST - bucatarie creativa
Publicat 14 oct. 2021 Expiră 13 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos