Publicat 21 Iul 2021 | Reactualizat 01 Aug 2021 | Expiră 20 Aug 2021

OSPATAR

4 posturi

Candidatul ideal

Student
Cu experienta
incepator
avem loc pentru toti

Ospatar cu sau fara experienta. Bucatarii gatesc, tu incasezi si debarasezi.
Trimite un CV

Descrierea jobului

Japanos are succes datorită fiecărui angajat în parte.
De aceea vrem să-i răsplătim pentru eforturile pe care le fac. Poți vedea mai jos ce beneficii ai atunci când vii să lucrezi alături de noi.

• Tichete de masă de 15 lei pe zi
• Majorări salariale în funcție de timpul petrecut alături de noi: la 3 luni, la 1 an și la 2 ani
• Bonus de 200 de lei
• Program de lucru variat și flexibil, în 2 schimburi: full-time de 8 ore, part-time de 4 și sau 6 ore , 12 ore 2 cu 2
• Instruire și dezvoltare constantă
• Calificare în meseria aleasă
• Experiența anterioară nu este necesară
• Contract de muncă pe durată nedeterminată

Descrierea companiei

Japanos Friends !

OSPATAR  -  KANPAI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles