Publicat 07 Aug 2019 | Reactualizat 04 Sep 2019 | Expiră 07 Sep 2019

Ospatar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- are atitudine pozitiva, initiativa, da dovada de integritate si este atent la detalii
- isi doreste sa invete si sa evolueze in domeniul ospitalitatii
- cunoaste limba engleza la nivel conversational
- amabil si excelent in comunicarea verbala
- experienta intr-un post similar minim 1 an reprezinta un avantaj
- in lipsa experientei asiguram training specializat si dezvoltare in cadrul companiei

Descrierea jobului

- intampina si conduce oaspetii cu zambetul pe buze
- preia comenzile de mancare si bautura respectand procedurile companiei
- asigura servicii excepționale oaspetilor respectând regulamentul intern
- isi organizeaza activitatea pe parcursul programului de lucru
- respecta cu strictete noțiunile de igiena si protectia muncii

Stadio Hospitality Concepts este grupul de restaurante din care fac parte urmatoarele restaurante:

- Stadio - Restaurant cu Atrium - www.stadio.ro
- Social 1 - www.social1.ro
- Nor - Sky Casual Restaurant - www.norbucharest.ro
- Qreator - www.qreator.ro
- Cismigiu - Bistro la etaj - www.cismigiu.ro

Mai multe despre noi gasesti pe www.stadiohc.ro

Facem oamenii sa zambeasca cu un amestec frumos de gust, design si atmosfera. Cel mai mult ne bucura atunci cand oaspetii ne devin prieteni, iar asta se intampla aproape mereu, din 2013.
Ne ghidam intreaga activitate si dezvoltare dupa urmatoarele repere:

Viziunea noastra:
Vrem sa fim lideri in industria ospitalitatii punand suflet in tot ceea ce facem!

Misiunea noastra:
Apreciem oamenii autentici si naturali si ne dorim o evolutie pentru fiecare dintre noi.
Insuflam starea de bine prin atmosfera locurilor pe care le cream.
Transpunem idei sanatoase, in preparate de povestit.

Valorile ce contureaza actiunile noastre:
CALITATE ca fundament al fiecarei actiuni
NATURALETE si autenticitate in fiecare lucru pe care il facem
INTEGRITATE si responsabilitate pentru a oferi intotdeauna ce avem mai bun
INITIATIVA in a cauta cele mai bune solutii
CONSECVENTA in a respecta promisiunile facute
DEZVOLTARE PERSONALA constanta pentru fiecare membru al echipei si recunoasterea contributiilor aduse
GRIJA pentru viitorul copiilor mai putin norocosi

www.stadiohc.ro

Expirat
Ospatar  -  Stadio Hospitality Concepts - SHC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles