Publicat 19 Iul 2019 | Reactualizat 18 Aug 2019 | Expiră 19 Aug 2019

OSPATAR

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Profesionist, motivat si zambitor
Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
Plin de energie, onest si modest
Pasionat si cu spirit de echipa
Prietenos, harnic, pozitiv si educat
Experienta pe un post similar sau diploma de calificare reprezinta un avantaj!
Cunoasterea unei limbi straine engleza, franceza ar fi un avantaj.

Descrierea jobului

Primeste si serveste clientii, conform standardelor operationale de servire;
Preluarea comenzilor de mancare si/sau bautura intr-o maniera eficienta si profesionista
Cunoaste meniul astfel incat sa poata oferi in orice situatie informatii competente cu privire la felurile de mancare, tacamuri si bauturi.
Intocmeste sau verifica intocmirea corecta a notelor de plata.
Acorda atentia cuvenita si asigura servicii ireprosabile clientilor;
Respectarea programului de lucru.
Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
Imbinarea sarcinilor de serviciu cu distractia dar fara a afecta calitatea sarcinilor de serviciu
Sa fii respectat si sa respecti la randul tau
Oportunitatea de a avea un loc de munca stabil si sigur!

Relatii la telefon: 021.240.58.10; 0720.444.238

Pensiunea Vinalia - Conacul din Ceptura este o pensiune 3* din jud Prahova aflata intre podgorii pe Drumul Vinului in Com Ceptura de jos avand spatii de cazare, restaurant, cafenea, facilitati de agrement, sali de conferinta.

Expirat
OSPATAR  -  VINALIA Conacul din Ceptura

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles