Publicat 10 Iun 2019 | Reactualizat 10 Iul 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Ospatar

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Diploma de calificare in domeniu
- Bune abilitati de organizare si comunicare
- Corectitudine si responsabilitate;
- Spirit de echipa si atitudine pozitiva;
- Rapiditate in preluarea / onorarea comenzilor;
- Orientare catre client.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Preluarea comenzilor din meniu
- Deservirea clientilor la standarde inalte
- Cunoasterea meniului pentru oferirea informatiilor catre clienti
- Mentinerea curateniei la locul de munca...

Se ofera:
- contract pe durata determinata de 6 luni
- salariu motivant
- mediu de lucru placut in locatii selecte din Bucuresti
- echipa tanara si dinamica
- seriozitate si profesionalism

Descrierea companiei

Despre noi:

Salile noastre de jocuri de noroc sunt prezente in toata Europa (Germania 133 locatii, Italia 9 locatii, Croatia 35 locatii, precum si in alte tari). In Romania, ne desfasuram activitatea sub brandul Million, Fortuna si Club 5 care detine o retea extinsa de 49 de locatii in toata tara, un sfert dintre acestea aflandu-se in Bucuresti.

Expirat
Ospatar  -  FORTUNA PALACE