Publicat 25 Sep 2008 | Reactualizat 23 Oct 2008 | Expiră 26 Oct 2008

Ospatar / Vanzatoare fast- food / Ajutor ospatar / Bucatar / Ajutor bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ospatar - Doar fete varsta 18-30 ani

Ajutor ospatar - Doar fete varsta 18-30 ani

Vanzatoare fast- food in cadrul City Park Mall
- fete cu varsta 18-30 ani
- program flexibil
- experienta nu este necesara

Bucatar - cu experienta, indiferent de varsta

Ajutor bucatar - fara experienta, indiferent de varsta

Vanzatoare Rotiserie \"La Protap\"
- doar femei indiferent de varsta

Descrierea jobului

Responsabilitati conform fisei postului

Complex format din: hotel 20 camere, restaurant 120 locuri si fast-food in cadrul City Park Mall

Expirat
Ospatar / Vanzatoare fast- food / Ajutor ospatar / Bucatar / Ajutor bucatar  -  Hotel Balada-Nej **** - Restaurant La Protap Constanta

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles