de ani Fără Frică...

Publicat 19 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 19 Dec 2019

Ospatar Restaurant SARA ( Zona Popa Petre )

2 posturi

Candidatul ideal

Angajam personal profesionist pentru restaurant cu specific ITALIAN
Te asteptam in echipa noastra!

OSPATAR

  • diploma de calificare in domeniu
  • experienta minim 3 ani
  • cunostinte de limba italiana/engleza

Descrierea jobului

Responsabilitati OSPATAR

  • preluarea comenzilor de mancare si bautura intr-o maniera eficienta si profesionista
  • acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
  • cunoasterea meniului si a produselor specifice bucatariei ITALIENE astfel incat sa poate oferi in orice situatie informatii competente cu privire la preparatele regasite in meniu

Beneficii
Seriozitate si siguranta unui loc de munca pe toata perioada anului
Salariu motivant + bonus din vanzari/incasari
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei echipe si a unui proiect nou

Din pasiune pentru gusturile rafinate ale rețetelor gastronomice italiene, te așteptăm într-un spatiu prietenos, în care te răsfeți cu aromele rafinate si inconfundabile ale produselor culinare tradiționale "Made in Italy".

Te surprindem și în maniera #TakeAway: poartă acasă, celor dragi, din bunătățile mediteraneene ale boutique-ului #gourmet... sau practică-ți veleitățile de #chef în propria bucutărie.

Deserturile, făcute în casă, cu pasiune, pricepere și mult zâmbet, ..., sunt favorite chiar și după mesele copioase. Oricînd disponibile "la pachet" și prin comenzi personalizate.

Ai motive de sărbătoare privată? Nimic mai simplu: surprinde-i pe cei dragi într-un cadru festiv, intim și deosebit.

Ospatar Restaurant SARA ( Zona Popa Petre )  -  SARA RESTAURANT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles