Ospatar/Ospatarita, Hostess/Cashier

TRICKSHOT 5 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Îți dorești să lucrezi într-un restaurant de top, alături de o echipă de profesioniști?
Locatie noua, restaurant TrickShot care se va deschide in curand in Mall Afi Brasov, isi formeaza echipa!

Profilul candidatului:
  • Persoana dinamica, vesela, ambitioasa, responsabila, punctuală, politicoasă, sociabila si pozitiva;
  • Experienta anterioara este importanta dar vom avea si noi grija sa iti oferim traininguri si proceduri specifice ca sa ajungem la formula perfecta pentru clientii nostrii;
  • Atestat de formare profesionala constituie un avantaj;
  • Cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Beneficii:
  • Oferim pachet salarial atractiv cu contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Sisteme de bonusare si incentivare;
  • Sisteme moderne de lucru;
  • Sistem inteligent si motivant de tips;
  • Mediu de lucru modern si deosebit;
  • Echipa tanara si energica.
Daca informatiile oferite prezinta interes si te regasesti ca fiind o persoana comunicativa si dornica de a lucra intr-o echipa dinamica, te asteptam sa ne cunoastem!

Descrierea companiei

RESTAURANT TRICKSHOT

Un concept construit în jurul calității preparatelor culinare și plăcerii de a savura cu adevărat o ieșire în oraș. Gastronomie de calitate și activitati de grup organizate într-o atmosferă elegantă și totodată familiară. Rețete culinare internaționale, mixuri moderne de băuturi și specialități din cafea, ingrediente atent selectate și controlate, Arcade Games, bowling, biliard – toate cristalizate într-o experiență fără compromisuri.

www.trickshot.ro

Publicat 7 Oct. 2022 Reactualizat 4 Nov. 2022 Expiră 6 Nov. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.