de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2008 | Reactualizat 18 Nov 2008 | Expiră 20 Nov 2008

Ospatar(e) si barman(e)

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- aspect fizic placut;
- simt de raspundere;
-dorinta de a face parte dintr-o echipa tanara;
- persoana activa, politicoasa si serviabila;
- orientare catre client
- experienta constituie avantaj

Descrierea jobului

Activitati specifice:servirea clientilor, incasarea c/v consumatiei, gestionarea stocului de marfa.

Companie care presteaza servicii de turism si agrement situata in loc. Morareni, jud.Mures la 18 km de mun.Reghin in directia Toplita.

Expirat
Ospatar(e) si barman(e)  -  EMOL CAFFE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles