de ani Fără Frică...

Publicat 25 Oct 2019 | Expiră 25 Nov 2019

Ospatar, Casier, Barista, Personal bucatarie

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Absolvent de liceu sau facultate (preferabil turism şi managementul hotelier etc.);
• Experienţă de 2 ani corespunzatoare postului;
• Cunostinte de limbi straine care sa-i permita executarea operatiunilor aferente postului (preferabil);
• Orientat spre clienti, amabil si respectuos;
• Sociabil, comunicativ, lucreaza bine in echipa;
• Orientat spre igienă şi calitate;
• Disponibil de a lucra in ture si in week-end
• Dispuns sa lucreze in locatia din Plaza Mall sau Bucuresti Mall

Descrierea jobului

Ospatar:
• Intampina clientii;
• Ofera servicii eficient si prompt;
• Este amabil, serveste si debaraseaza mesele cu profesionalism;
• Cunoaste produsele si le prezinta clientilor intr-un mod atractiv;
• Preia toate comenzile de mancare si bautura, verifica in prealabil si inregistreaza corect comenzile in sistemul de operare;
• Elibereaza nota si o prezinta clientilor, impreuna cu restul de plata;
• Lucreaza bine in echipa, comunica si isi ajuta colegii la nevoie.

Casier:
• Persoana amabila si placuta;
• Are abilitatea de a lucra bine sub stres;
• Cunoaste foarte bine produsele si le propune clientilor cand acestia sunt indecisi;
• Atenta la detalii si organizata;
• Se ocupa de darea restului de plata corect atat pentru mesele din cafenea, cat si pentru clientii care cumpara la pachet;

Barista:
• Raporteaza Managerului Cafenelei lista produselor care trebuie sa respecte volumul cererii din ziua urmatoare, prin intermediul unui formular scris de comanda, la finalul turei;
• Verifica datele de expirare ale produselor utilizate;
• Inregistreaza produsele care vor fi utilizate in timpul turei in inventarul barului si le depoziteza in conditii adecvate;
• Pastreaza ordinea si curatenia la locul de munca;
• La inceputul turei si atunci cand este necesar, completeaza barul cu produsele necesare din depozit, si solicita comandarea acestora daca este nevoie;
• Detine cunostiinte si informatii vaste cu privire la cafea, mentine sub control conditiile de depozitare ale produselor, urmareste conformitatea gradului de prospetime si a portiilor cu standardele de servire si prezentare.

Personal Bucatarie:
• Pregateste produsele alimentare in intregime (sandwich-uri, produse patiserie semipreparate), in conformitate cu standardele aplicabile precum si cu regulile de igiena şi salubritate;
• Pregateste stocurile si comenzile de produse alimentare care urmeaza a fi oferite spre vanzare pe parcursul zilei, conform procedurii aplicabile,
• Verifica daca bunurile/produsele si subprodusele livrate de furnizori au fost primite cu specificatiile corespunzatoare, cantitatea potrivita şi în conformitate cu standardele aplicabile;
• Depoziteaza produsele alimentare în bucatarie si depozit în conditii adecvate.

After opening our first shop in Eminönü/Turkey in 2004 as Kahve Dünyası, by virtue of our customer oriented approach, welcoming with a smile as our reflection of Turkish hospitality, tableside service and culture of catering we quickly became a highly recommended brand by word of mouth.

By showing a very rapid growing trend since the day we were established we now provide services in many of Turkey’s provinces. We conduct all of our own businesses and do not have vendors. We collect our form of sales under the three categories of shops, corners and metro kiosks. As of October 2015 we now provide services at 130 sale locations. s
We opened our first store abroad in Bucharest Mall Bucuresti on 25th May 2016 and the second one on 12th August 2016 in Plaza Romania Bucuresti.

As Kahve Dünyası we serve all of the coffee, chocolate, ice cream and pastry products available in our stores fresh with our “producer to consumer” approach and have created a unique coffee shop concept in Turkey. We do not serve anything that isn’t our production in our stores.

With our rich menu and delicious products we aim to spread Turkish coffee and pioneer the enjoyment of this traditional flavor all over the world. Taking our inspiration from the hospitality of the Turkish culture we place importance on creating a distinction with our service approach and enabling our customers gain brand new flavor experiences.
Since the first day of its establishment Kahve Dünyası has been a brand of sincere catering with a smile. Today our customers enjoy a wide variety of products that appeal to their own special taste and preferences. We produce our own products and make sure they are good quality and good flavor. Whether it’s coffee, pastries or ice cream, we have over one thousand different varieties and have become what ‘Everyone Has In Common’ with our affordable prices.

We invite you to become a part of our family in Bucharest as well!!

Expirat
Ospatar, Casier, Barista, Personal bucatarie  -  SC. BIKALDI COFFEE COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles