Ospatar, casier, ajutor de bucatar THESSALY GREEK TAVERNA

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Suntem o echipă tânără și prietenoasă și ne dorim colegi amabili, responsabili, comunicativi care își doresc să se dezvolte pe plan profesional și personal. Experiența nu este necesară, noi te pregătim pentru a deveni un profesionist.

Descrierea jobului

Avem nevoie de colegi pe posturile de:
- ospătar
- casier
- ajutor de bucătar

Alături de noi beneficiezi de:
- contract pe perioadă nedeterminată
- program flexibil
- o masă asigurată pe zi din meniul nostru
- bonusuri în funcție de evoluția ta

Thessaly Greek Taverna este un nou restaurant cu specific grecesc. Ne-am dorit să promovăm bucătăria, dar și ospitalitatea grecească, astfel ne dorim să păstrăm gustul autentic și să fim permanent orientați către clienții noștri.
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos