OSPATAR BUCATAR HOSTESS Dubai si Doha venituri 10000 lei

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 10000 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
Experienta in munca, ideal experienta in domeniu
Limba engleza nivel mediu/avansat
Pasaport valabil

Beneficii:
Venituri neimpozabile de peste 10.000 lei
Cazare si masa gratis
Asigurare medicala
Training specializat

Descrierea jobului

Angajatul ideal trebuie sa:
Serveasca clientii cu alimente si bauturi intr-o maniera pozitiva si prietenoasa
Ofere informatiile necesare pentru a ajuta la alegerea alimentelor si bauturilor
Prezinte alegerile comandate intr-o maniera prompta si eficienta
Mentina atmosfera de luat masa cu o atitudine entuziasta
Ajute clientii sa aleaga alimente si bauturi sugerand feluri de mancare, explicand specialitatile din meniu, identificand combinatiile adecvate de bauturi si raspunzand la intrebarile legate de pregatirea alimentelor
Transmita comezile catre bar si bucatarie, inregistrand alegerile clientilor si identificand nevoile dietetice speciale si cerintele speciale ale clientilor
Raspunda la cerintele suplimentare ale clientilor, intreband nevoile si observand procesul de luat masa

Descrierea companiei

Cine suntem?
Bulldozer Group este o companie care de-a lungul timpului a deschis cu succes mărci de restaurante care se află în fruntea industriei globale, printre care se regasesc Gaia, Scalini Dubai & KSA, Shanghai ME, Alaya, La Maison Ani, Piatti by the beach. Mărcile din portofoliul Bulldozer Group mențin consistența și integritatea conceptelor lor originale, oferind oaspeților o experiență care accentuează caracteristicile care sunt indispensabile mărcii. Oferind clienților o experiență unică, succesul grupului se bazează pe furnizarea unei experiențe personalizate din toate aspectele proiectului, cu sprijinul unora dintre cei mai importanti profesioniști în managementul ospitalității din întreaga lume.
Bulldozer Group îndeplinește și depășește nevoile clienților care apreciază o atmosferă distinctivă.
Publicat 18 mai 2022 Reactualizat 17 iun. 2022 Expiră 17 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos