Publicat 28 Feb 2017 | Expiră 31 Mar 2017

Ospatar, bucatar, camerista, barman, vapoare croaziera Europa (river ships,vase croaziera fluviale.Pozitii disponibile:barman,barwaiter,bucatar,camerista,chef de partie,executive chef,hotel manager,junior chef,laundry steward,maitre'd,ospatar,marinar)

50 posturi

Candidatul ideal

-limba engleza SAU germana la nivel conversational bun ;
-experienta minima un an pentru pozitia la care se aplica ;
-cazier curat ;

Descrierea jobului

JOB AGENCY CTN selecteaza pe tot parcursul anului, personal hotelier (ospatari, cameriste, barmani, barwaiteri, receptioneri, bucatari, nightwatch, coafeza, maseuri,etc.), pentru vapoare de croaziera in Europa.
Cerinte:
-salarii intre 900 euro - 3500 euro + prepaid tip + table / cabin tip ;
PLECARI RAPIDE SI SIGURE, SERIOZITATE MAXIMA

Ospatar, bucatar, camerista, barman, vapoare croaziera Europa (river ships,vase croaziera fluviale.Pozitii disponibile:barman,barwaiter,bucatar,camerista,chef de partie,executive chef,hotel manager,junior chef,laundry steward,maitre'd,ospatar,marinar)  -  Saint Angel