OSPATAR/BARMAN

ORYX TRAVEL&BUSINESS 20 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Flexibilitate,abilitati de comunicare,abilitati de vanzare,bun coechipier,atent la detalii,capacitatea de a ramane calm

Descrierea jobului

-pregatirea restaurantului pentru servire.
-primirea oaspetilor si indrumarea acestora catre o masa libera.
-oferirea de meniuri si recomandari clientilor care au nevoie.
-incasarea contravalorii produselor.
-debarasarea spatiului de servire.

Hotel de 5*cu inaugare si deschidere in luna octombrie Doha,Qatar.
Beneficii:bilet avion,cazare,masa,asigurare medicala,contract de munca perioada nedeterminata.
Publicat 2 Sept. 2022 Expiră 2 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.