OSPATAR / BARMAN

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne reintregim echipa cu un post de ospatar si un post de barman si ne dorim sa lucram cu persoane care sunt:
  • punctuale
  • profesioniste
  • pasionate de munca prestata
  • au dorinta de perfectionare
  • au fire sociabila,
  • spirit de echipa

Descrierea jobului

OSPATAR:
  • servire la mese
  • interactionare cu clientii
  • organizare sala

BARMAN:
  • Preparare băuturi conform rețetarului
  • Admnistrarea stocului
  • Inregistrarea vanzarilor
  • Păstrarea ordinii și curățeniei locului de muncă
  • Asigurarea stocului necesar in bar la inceputul turei
  • Incasarea si gestionarea corecta a notelor de plata

Situat în centrul orasului, restaurantul Casa Sattler s-a remarcat încă de la deschidere ca unul dintre cele mai elegante şi in acelaşi timp discrete locaţii din oraş.

Casa Sattler îmbină ambianţa plăcută şi caldă cu ultimele tendinţe în materie de artă culinară.

Va asteptam in echipa noastra!

Publicat 29 sept. 2021 Reactualizat 27 oct. 2021 Expiră 29 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos