Ospatar / barman, bucatar + ajutor / venituri realizabile 4000-8000

Oraș de lucru
Studii
Salariu 2000 - 4500 RON
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ospatar / Ajutor Ospatar :
- preluarea comenzilor
- servirea clientilor
- cunoasterea produselor

Barman / Ajutor barman
- prepararea comenzilor
- cunoasterea meniului

Descrierea jobului

Daca si tu iti doresti :
- Sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
- Sa imbini munca cu distractia
- Sa fii respectat si sa respecti la randul tau
- Sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori
- Sa iei parte la o multime de concerte si sa-ti cunosti toti artistii preferati
- Sa ai program de lucru flexibil de 5 zile/saptamana, in ture, sau part time (3 zile/saptamana) sau de week-end (Vineri-Sambata si Duminica)
- Sa ai un venit GARANTAT de cel putin 6000 lei / luna
- Sa ai un loc de munca stabil si sigur !
Publicat 7 iun. 2022 Reactualizat 5 iul. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos