Publicat 12 Iun 2019 | Reactualizat 19 Iun 2019 | Expiră 12 Iul 2019

Ospatar / Ajutor Ospatar la Beraria H

1 post

Candidatul ideal

Keywords: ospatar, ospatarita, ospatari, ospatarite, chelner, chelnerita, chelneri, chelnerite, ajutor ospatar, ajutor ospatari, ajutor chelner, waiter, waitress, personal servire, piccolo, picolo, picoli, server, sef sala, sef de sala, sef restaurant, sef de restaurant, personal restaurant, personal bar, personal pub, personal club, personal hotel

• Profesionist, motivat si zambitor
• Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
• Plin de energie, onest si modest
• Pasionat si cu spirit de echipa
• Prietenos, harnic, pozitiv si educat
• Experienta pe un post similar sau diploma de calificare reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Daca si tu iti doresti:
• Sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
• Sa imbini munca cu distractia
• Sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• Sa faci parte dintr-o echipa de oameni profesionisti si zambitori
• Sa iei parte la o multime de concerte si sa-ti cunosti toti artistii preferati
• Sa ai program de lucru flexibil de 5 zile/saptamana, in ture, sau part time (week-end)
• Sa ai un loc de munca stabil si sigur!

Daca nu esti din Bucuresti, iti putem pune la dispozitie si cazare.
Daca esti din Ploiesti, iti putem pune la dispozitie transport dus/intors.

Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Ospatar / Ajutor Ospatar la Beraria H  -  Beraria H