Ospatar/Ajutor Ospatar/ Barman

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Hotel Ramada Cluj angajeaza Ospatar/Ajutor Ospatar/ Barman cu experienta in domeniu

Cerinte:
-diploma de calificare Ospatar/Barman sau experienta in bucataria unui restaurant
-spirit de echipa
-capacitate de verificare si raportare
-disponibilitate la program inegal (inclusiv in weekenduri)
-atentie la detalii, rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu
-capacitatea de a comunica cu clientii
-dorinta de a se dezvolta si de a invata in fiecare zi.

Descrierea jobului

-Prepararea si servirea bauturilor calde si reci, alcoolice si non-alcoolice, la barul restaurantelor din cadrul Hotelului Ramada
-Servirea clientilor in toate locatiile din hotelul Ramada - restaurante, room-service, SPA, conferinte, coffee-break-uri.

Program
-tura de 12 ore , intr-o saptamana se lucreaza 3 zile, in urmatoarea 4 (alternativ),
-2 weekenduri libere pe luna
-posibilitate de efectuare ore suplimentare/venituri suplimentare din evenimentele de week-end

Beneficii
-contract pe perioada nedeterminata
-training
-bonuri de masa
-cresteri salariale periodice in functie de grila de salarizare
-posibilitatea de completare a veniturilor lunare prin participarea la organizarea evenimentelor private sau corporate gazduite de hotel.

Hotel Ramada by Wyndham Cluj reprezinta optiunea ideala pe segmentul serviciilor hoteliere de 5 stele superior, atat business, cat si leisure, avand 107 de camere, un intreg etaj Executive cu acces nelimitat la Executive Lounge si Centrul de Evenimente Ramada Cluj Events. Cele 2 restaurante din cadrul hotelului, AVOCADO si Casa Lounge, impreuna cu Centrul Wellness 360° SPA, cu o spectaculoasa vedere panoramica la 360° asupra orasului, sunt numai cateva motive suplimentare pentru a alege Hotel Ramada by Wyndham Cluj si pentru momentele de relaxare si petrecere a timpului liber.

Hotel Ramada by Wyndham Cluj este administrat de EuroTrend Grup Imobiliar. In urma asocierii cel mai mare grup hotelier din lume - Wyndham Hotel Group, oaspetii hotelului se bucura de o serie de beneficii suplimentare, inclusiv posibilitatea de a colecta si de a folosi punctele de fidelitate din sistemul Wyndham Rewards.

Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos