de ani Fără Frică...

Publicat 09 Nov 2019 | Expiră 09 Dec 2019

OSPATAR/AJUTOR OSPATAR/AJUTOR BARMAN/PICOL/AJUTOR BUCATAR

1 post

Candidatul ideal

-Cunoştinţe bune de limba engleză.
-Persoane serioase.
-Prezenţa agreabilă, amabilitate.
-Atitudine pozitivă în relaţiile cu clienţii şi colegii.
-Atentie la detalii.

Descrierea jobului

- Intampinarea clientilor si preluarea comenzilor.
- Efectueaza servirea clientilor cu respectarea regulilor si tehnicilor cunoscute.
- Se ocupa de mentinerea curateniei si a igienei la locul de munca conform normelor in vigoare.
- Deservire bauturi alcoolice si nealcoolice conform retetarului propriu al unitatii.
- Politete si profesionalism in servirea clientilor.
- Dozarea judicioasa a bauturilor servite in conformitate cu retetarul aprobat.
- Admninistrarea corecta a stocului de bauturi, etc.
- Face prelucrările preliminare gătitului - sortează, curăţă, spală, divizează.
-Asigură curăţenia zonei de lucru cat si a bucătăriei.
- Salariu motivant.

Descrierea companiei

GRAND CAFE VAN GOGH

An elegantly designed restaurant, serving excellent food and drinks, well known for the special weekend brunch, located in the heart of Bucharest!

info@vangogh.ro
jobs@vangogh.ro

OSPATAR/AJUTOR OSPATAR/AJUTOR BARMAN/PICOL/AJUTOR BUCATAR  -  SC SMARDAN NO.9 SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles