Publicat 08 Apr 2019 | Expiră 09 Mai 2019

Ospatar, ajutor de bucatar, personal curatenie

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam personal pe posturile: ospatar, ajutor de bucatar, personal curatenie
pentru locatiile noastre din VIVO! si IULIUS MALL.
Candidatul ideal:
- constiincios
- stabil
- capabil de a lucra cu placere intr-o echipa
- amabil si orientat catre clienti
- abilitati de comunicare si vanzare
- adaptare la situatii variabile

Descrierea jobului

Atributii principale ale ospatarului :
- realizarea procesului de incasare a produselor
- servirea rapida si calitativa a clientului
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca

Atributii principale ale ajutorului de bucatar :
- sa respecte permanent ordinea si curatenia la locul de munca
- sa respecte regulile igienico - sanitare
- pregatirea materiei prime (curatare, taiere, prajire)

Beneficii:
- conditii optime de lucru
- pachet salarial atractiv
- contract de munca pe perioada nedeterminata;

Descrierea companiei

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

Expirat
Ospatar, ajutor de bucatar, personal curatenie  -  Proinvest 2000 S.R.L.