de ani Fără Frică...

Publicat 02 Iun 2008 | Expiră 03 Iul 2008

OSPATAR/A - BARMAN

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana serioasa, cunostinte limba engleza (vorbit),

Descrierea jobului

Servirea clientilor in:restaurant, cafenea si tereasa.

Golden Tulip Hotels, Inns & Resorts opereaza sub franciza peste 250 hoteluri in 37 de tari, majoritatea localizate in destinatii urbane din Europa, Orientul Mijlociu & Africa.
Golden Tulip Times este primul hotel de tip business din noua zona financiara a Bucurestiului. Hotelul este amplasat in apropierea centrului civic, la cateva minute de Palatul Parlamentului, Parcul si Stadionul National, Bucuresti Mall si Unirea Shopping Center. Golden Tulip Times este conceput sa gazduiasca cei mai exigenti oaspeti, motiv pentru care am creat unele dintre cele mai spatioase camere de 4 stele din Bucuresti. Hotelul ofera toate serviciile necesare oamenilor de afaceri: cazare in 70 camere, 3 sali de conferinte, restaurant, cafe-bar de zi cu terasa, club de zi cu vedere panoramica si terase, business corner, parcare.

Expirat
OSPATAR/A - BARMAN  -  S.C. SOCIETATEA HOTELIERA Times SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles