Publicat 14 Feb 2017 | Reactualizat 25 Feb 2017 | Expiră 17 Mar 2017

Oriflame! Castig suplimentar rapid! Cadouri la inscriere!

15 posturi

Candidatul ideal

Part-time - castiga bani rapid intr-un mod simplu si placut prin vanzarea produselor Oriflame!

Castigi de doua ori:
1. prin promovarea produselor Oriflame in cercul de prieteni, colegi, cunoscuti (iti oferim un venit suplimentar intre 200-300 lei , in functie de vanzari, la fiecare trei saptamani).
2. ai pana la 40% reducere cand cumperi produse senzationale pentru tine si cei dragi!

Descrierea jobului

CASTIGI BANI - Cel mai mare comision de pe piaţă, real, fără condiţii ascunse (23-40%):
-23% comision pentru comenzi peste 70 lei;
-30% comision pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, castigul tau 90 lei);
-40% comision pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, castigul tau minim 240 lei!)

PRIMESTI PRODUSE SI CADOURI MINUNATE ORIFLAME INCA DE LA PRIMA COMANDA!

AVANTAJE SPECIALE!
- program flexibil, in functie de timpul liber;
- flyere cu oferte speciale si bonusuri suplimentare pentru comenzi mari;
- cadouri - premii de loialitate pentru cei activi in fiecare catalog!

Trimiti CV-ul tau sau ne trimiti un email la joboriflame@yahoo.com / SMS la 0765.010.149 cu numele, varsta, numarul de telefon si localitatea.

SOLICITA CHIAR ACUM PACHETUL SPECIAL DE MARTISOR! - MOSTRE, CATALOAGE, MATERIALE PENTRU VANZARI DIN PRIMA CLIPA.

Oriflame! Castig suplimentar rapid! Cadouri la inscriere!  -  Partener Oriflame

Avem rezoluții bune de ținut tot anul.
Vrei și tu una?

Da, surprinde-mă