Organizator evenimente medicale

HTP Medical - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

Absolvent studii superioare (preferabil Turism/Marketing/Comunicare).
Experiență în organizarea de evenimente corporate reprezintă un plus.
Capacitatea de prioritizare a sarcinilor și respectarea termenelor limită.
Capacitatea de a urmări și indeplini obictivele conform cerințelor agreate.
Abilități excelente de comunicare și prezentare în mediul business.
Capacitate de organizare și planificare a sarcinilor și a priorităților. Persoană riguroasă și atentă la detalii.
Managementul resurselor: o bună planificare, organizare și monitorizare a resurselor, în vederea atingerii obiectivelor setate.
Flexibilitate în gândire: capacitatea de a te adapta la situații noi (sarcini, metode de lucru, relații interpersonale).
Integritate, dorință de învățare și perfecționare, responsabilitate.
Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office: Excel, Word, Power Point).
Studiile superioare în domeniul medical preprezintă un plus.
Limba engleză scris, citit, vorbit mediu/avansat.

Descrierea jobului

Responsаbilități:

Organizarea, coordonarea și participarea la evenimentele desfășurate în locațiile societății sau în locații închiriate (conferințe, traininguri, lansări produse, evenimente festive, evenimente de presă).
Planifică desfășurarea evenimentelor: identificarea potențialilor participanți și invitarea acestora la eveniment, gestionarea gradului de ocupare al tuturor locurilor, identificare KOL din domeniul stomatologic, identificare speakeri.
Negociază contracte cu beneficiarii (persoane fizice, juridice), detaliază pachetul de servicii, programul și logistică evenimentelor.
Întocmește fișa evenimentului, negociază clauzele contractuale și verifică completarea corectă precum și semnarea contractului.
Programarea evenimentelelor și gestionarea agendei.
Participarea activă la eveniment de la faza de ofertare-semnare contract până la finalizare eveniment.
Comunicarea cu echipa tehnică pentru amenajarea sălilor de evenimente/conferințe/cursuri.
Selectează oferte de colaborare/servicii conexe și urmărește respectarea termenelor.
Urmărirea calendarului evenimentelor/conferințelor de profil.
Colaborarea cu instituții /organizații profesionale implicate în educația medicilor stomatologi.
Urmărește și furnizează feedback post-eveniment.
Proiectează bugetul și prezintă oferta de preț.
Soluţionează necesităţile tehnice ale derulării evenimentului, concepe şi gestionează serviciile auxiliare.

Beneficii:

Mediul de lucru atractiv și dinamic.
Integrarea într-o echipă profesionistă.
Bonuri de masă.
Asigurare de sănătate.
Instrumente necesare desfășurării activității: mașină de serviciu, telefon, laptop.

HTP Medical SRL are capacitatea de a dota complet un cabinet sau o clinică de stomatologie, putând furniza soluții integrate complete pentru orice structură dorită.

Putem furniza echipamente de stomatologie produse de companii de renume în domeniu din Europa și Statele Unite ale Americii, printre care se numără A-Dec, Melag, Durr Dental, W&H, MK Dent, Acteon/Satelec, KaVo, Leica, Dr. Mach, EKOM, UFSK etc.

De asemenea, HTP Medical poate asigura informațiile necesare pregătirii adecvate a spațiilor destinate instalării echipamentelor stomatologice, a documentelor necesare autorizării funcționării acestora conform legislației în vigoare, precum și intervenții prompte în perioada de garantie și post garanție cu ajutorul inginerilor și tehnicienilor de service.

Publicat 31 mai 2022 Reactualizat 28 iun. 2022 Expiră 30 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos