Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Organizator de tabere pentru copii

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Formăm cu toții un puzzle aproape complet, ne lipsește o piesă și aceea poți fi tu dacă:

- vrei să lucrezi în back-office-ul programelor de tabere pentru copii (înscrieri, rezervări, contabilitate primară, relații cu clienții (părinți), implementare de programe pentru copii)
- vrei un job de birou în București (Bd. Unirii, nr. 61) de 8 ore/zi
- știi să lucrezi pe calculator (Word, Excel) și ești familiarizat cu platformele clasice de cloud
- ai scris texte la viața ta și poți răspunde civilizat și corect la un email în limba română
- ai disponibilitate pentru deplasări ocazionale în tabere (în special în perioada de formare)
- ai drag de munte/natură, precum și o minimă experiență în activități cu copiii, astfel încât să înțelegi și să poți transmite ceea ce facem

Dacă vrei și simți că poți fi parte din echipa noastră nu ezita să ne scrii pe adresa cariere@himalayatravel.ro.

Descrierea jobului

Poate fi doar un job într-o agenție de turism, însă noi nu-ți propunem asta.
Poate fi un job în domeniul educației, însă nici asta nu-ți propunem .
Poate fi un job în care te lipești de scaun și ai de făcut aceleași lucruri, însă nici asta nu-ți putem oferi.

La noi găsești o echipă de oameni faini, prieteni cu natura și energia pozitivă. Găsești seriozitate, dinamism și schimbare, deschidere pentru planuri și idei noi.

Himalaya Travel este o agentie de turism din Bucuresti specializata in domeniul taberelor de schi si de vara pentru copii.

Expirat
Organizator de tabere pentru copii  -  Himalaya Travel S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles