Publicat 03 Ian 2019 | Expiră 03 Feb 2019

Order Management Analyst with English

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

For our client, a well-known leader in personal systems and printing we are looking for a Order Management Analyst with English.

Requirements:

- Fluency in English (spoken & written);
- Very good PC skills (Microsoft Office package-Excel is a plus);
- Expericence in Customer service/support;
- Ability to work under pressure / multiple deadlines in a fast paced business environment;
- Very good analytical skills.

Descrierea jobului

Responsibilities:

- Analyze, approve and place orders for customers based on web ordering system;
- Manage customer supplies needs within a defined period and provide solution upon request.;
- Adjust the requests based on the feed-back received from the technical team;
- Sending notifications to customers for back order allocations or any order changes(order follow-up and tracking);
- Checking whether there are errors notified by the customers: eg SP missing, error login account, missing or wrong contract set-up for specific press, SP with wrong pricing.

Benefits:

- Health insurance
- Meal tickets
- Other benefits such as gym & transportation discount, holiday vouchers etc.

If you consider yourself to be a match then apply and we’ll contact you in short notice. You can also apply by sending your CV to the following email address: rodica.radu@apt.ro

Job Code: 231118RRM

Descrierea companiei

APT Resources & Services SRL

Cu o prezență de peste 22 de ani pe piața românească de resurse umane, grupul de firme APT- Work Service este prezent în avangarda primilor cinci furnizori de servicii complexe de HR din România.

Ca o confirmare a performantei noastre in domeniul resurselor umane, din vara 2017 am devenit parte a grupului Work Service S.A., unul dintre cei mai mari jucatori de pe piata de resurse umane din Europa centrala si de Est. Anual peste 300.000 de persoane isi gasesc un job prin societatile afiliate Work Service, care gestioneaza sau ofera servicii unui numar de 50.000 de angajati in 20 de tari.

Strategia Grupului APT se concentrează pe dezvoltarea proactivă a pieței muncii, pentru care identifică, pregătește și oferă specialiști competenți, absolvenți sau studenți cu potențial. Noi aducem omul potrivit la locul potrivit. Cu un palmares de peste 10.000 de angajări, acoperim cele mai căutate domenii, cu focus pe BPO, finanțe-bănci, IT&C, inginerie, retail, auto-motive.

Adresa: str. Clucerului 82B2, sector 1 Bucuresti; email: office@apt.ro; phone: +40 21 222 13 03

Autorizație de muncă temporară: seria B nr.0000012/11.11.2015 înregistrată în Registrul Național de Evidență a Agenților de Muncă Temporară la poziția 7

Autorizație de prelucrare date cu caracter personal :18638

APT se angajează să vă protejeze datelele dumneavoastră cu caracter personal. Detalii despre prelucrarea datelor dvs. de către APT puteti gasi pe www.apt.ro.

Expirat
Order Management Analyst with English  -  APT RESOURCES & SERVICES SRL