Optometrist

Videt.ro 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

Videt(.)ro își marește echipa! Aplică pentru a deveni noul(a) nostra colega!

Dacă într-adevăr vrei să te considerăm alegerea potrivită, iată calitățile pe care ar trebui să le deții:
- Experienta ca si optometrist este prioritara.
- Să iti placa interactiunea cu clientii.
- Să cunoști câteva date despre produsele noastre. Promitem să-ți împărtășim și noi din experiența noastră, si sa ai parte de programe de training pentru a pune in valoare produsele noastre.
- Abilități medii cu PC-ul, iar aici nu ne referim la Facebook, ci la: email și browsing.
- Să fii o persoană plăcută, amabilă, calmă.
- Să fii o persoană proactivă.
- Să fii corect! Ne plac oamenii rezonabili, suntem tineri și nu ne place să ne complicăm.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

- Efectuarea consultatiilor Optometrice;
- Vanzarea produselor din portofoliul companiei;
- Preluarea comenzior de la clientii din magazin;
- Eliberarea comenzilor de la clientii din online;
- Incasarea comezilor;
- Etichetarea produselor si aranjarea lor la raft.

Si iti vom oferii:
- Salariu;
- Tichete de masa;
- Bonus Vanzari;
- Bonus Vechime
- Programe de training;
- Ore suplimentare platite;
- Ai la dispozitie cafea zilnic si bucatarie complet utilata.

După cum vezi, candidatul ideal nu trebuie să fie chiar perfect nici noi nu suntem.

Tot ce ne dorim de la tine este să , sa ai o atitudine proactiva si un zambet permanent.
Live The Day, Leave the Past, See The Future.
Pentru mai multe informatii puteti accesa site-ul nostru: www.videt.ro

Noavidet SRL a fost fondată în 2011 și a devenit treptat cel mai mare comerciant online de lentile de contact medicale din România. Prin deschiderea showroom-ului din București și a cabinetului de optică medicală am evoluat, iar din 2019, am adăugat peste 4000 de perechi de ochelari în catalogul nostru online. Din anul 2016 suntem susținuți de cel mai mare retailer de lentile de contact din Europa o firmă internațională cu sediul în Cehia cu o prezenta in peste 31 de tari.
In prezent suntem al doi-lea mare retailer online in domeniul optici medicale si optometriei.

Daca dorești să faci parte dintr-un colectiv tânăr și ambițios, te așteptăm să ne cunoaștem!
We Care, You See
Publicat 30 Mai 2022 Reactualizat 29 Iun. 2022 Expiră 29 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.