Publicat 02 Iun 2019 | Expiră 05 Iul 2019

Optometrist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoana orientata spre vanzari, responsabila, organizata;
  • Excelente abilitati de comunicare;
  • Studii de specialitate ( optometrist ) finalizate sau in curs de finalizare;
  • Experienta pe un post similar constitue un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Efectuarea de consultatii optometrice - determinari dioptrii.
  • Consultanta in alegerea ramelor, a lentilelor de ochelari si ochelarilor de soare.
  • Consilierea clientilor in alegerea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii
  • Derularea activitatilor de gestionare a magazinului
Beneficii:
  • Salariu fix motivant + comision
  • Mediu de lucru placut si profesionist

CONCEPT OPTIK este un magazin de optica medicala moderna, dinamica. Ne aflam in plina expansiune, cu personal calificat si OPTIK ofera de 5 ani clientilor produse de calitate cost echitabil, precum si servicii performante de optica si optometrie.

Expirat
Optometrist  -  INSIGHT VISION SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles