de ani Fără Frică...

Publicat 11 Ian 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Optometrist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Cunostinte de baza in optometrie, reprezinta un plus, studii de optometrie in an terminal sau finalizate;
-Experienta anterioara in domeniu;
- Orientare catre client;-
Abilitati de comunicare si negociere;
-Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii;
- Cunostiinte PC,

Descrierea jobului

- Consultatii - determinari de dioptrii
- Prescrierea retetei de ochelari de vedere si lentile de contact
- Promovarea si vanzarea produselor optice comercializate
- Consilierea / vanzarea ochelarilor de soare
- Consilierea / vanzarea ramelor si lentilelor de ochelari
- Consilierea / vanzarea / adaptarea lentilelor de contact cosmetice si/sau de corectie a vederii
- Consultatii optometrice - determinare dioptrii (pentru optometristi)

****SE OFERA PACHET SALARIAL MOTIVANT ( fix + bonus vanzari pe masura performantelor ), MEDIU DE LUCRU DEOSEBIT, PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, POSIBILITATI REALE DE PROMOVARE.

Descrierea companiei

Expirat
Optometrist  -  DAS DEZVOLTARE S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles