Publicat 28 Iun 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Optometrist / Optician/ Consultant Vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Persoana dinamica, organizata, responsabila
• Excelente abilitati de comunicare
Experienta in domeniul opticii medicale nu este obligatorie, firma asigurand traininguri de specialitate
• Studii de specialitate - pentru optometrist
• Cunostinte de baza in domeniile optometrie / optica oftalmica - pentru optometrist

Cautam o persoana care sa isi doreasca o colaborare pe termen lung.

Descrierea jobului

  • Determinari dioptrii
  • Consultant Vanzari de rame de vedere/soare si lentile optice.
  • Asigurarea bunei functionari a vanzarilor atat din punct de vedere calitativ(servicii) cat si cantitativ(volum de marfa)
  • Receptia comenzilor si introducerea facturilor, avizelor.
  • Transmiterea la timp a comenzilor de lentile si mentinerea in permanenta a legaturii cu furnizorii de lentile pentru a asigura sosirea la timp a acestora
Beneficii:
  • Perfectionare in determinare dioptrii, management, gestiune
  • Dezvoltarea abilitatilor de relationare cu clientii
  • Pregatirea pe plan optometric individual de catre optometristi cu experienta de peste 10 ani, training individual oferit zi de zi dar si de catre furnizorii de pe piata locala.

Companie in plina ascensiune formata din oameni tineri, intreprinzatori.

Expirat
Optometrist / Optician/ Consultant Vanzari  -  MIRANIA CONSTRUCT S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles