OPTOMETRIST / CONSILIER VANZARI

Opto Farm Optic Vision S.R.L.
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

OPTOMETRIST si/sau CONSILIER VANZARI.

Avem nevoie sa fii flexibil,dispus la deplasări săptămânale prin tara(5 zile pe saptamana).
Programul de lucru va fi între orele 9:30-16 în care vei interacționa cu o medie de 30 de clienți pe zi!

*Dacă ești OPTOMETRIST treaba ta va fi sa oferi consultațiile și recomandări în ceea ce privește lentilele.

*Dacă ești CONSILIERI VANZARI vei prelua clientul după ce acesta a fost consultat și te vei ocupa de finalizarea comenzii.

Descrierea jobului

Dacă te hotărăști sa vii alături de noi, sa știi ca vei lucra intr-un colectiv prietenos, cu multa experienta și cu o clientela deja formata!

PARTEA CEA MAI INTERESANTA :)

*VENITUL LUNAR este între 6000 lei-10000 lei (salariu +comision din vanzari)cu posibilitate de creștere în funcție de implicarea ta:)
*EXTRA BONUS DE SARBATORI!

!!IMPORTANT!!
Cazarea este asigurata de noi!
Diurna -50 lei/zi
*FIECARE COLEG ARE CAMERA PROPRIE LA HOTEL PT.A AVEA PARTE DE INTIMITATE!

TE ASTEPTAM ALATURI DE NOI!

Suntem o firma care practica optica medicala mobila de aproximativ 10 ani în peste 70%din orașele din România. Dacă ești din Brașov (și nu numai)știi bine ca piața este supraaglomerata,de aceea noi am ales sa facem aceasta activitate și ne-am străduit prin corectitudine fata de clienți și profesionalism sa ducem ideea de OPTICA MOBILA la un nivel superior!
Publicat 20 Ian. 2023 Reactualizat 3 Febr. 2023 Expiră 19 Febr. 2023