OPTOMETRIST / AGENT VANZARI

OPTIPLUS VISION SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Esti student in an terminal sau absolvent cu studii de specialitate finalizate;
- Nu necesita experienta;
- Ai cunostinte PC;
- Esti o persoana orientata catre nevoile clientilor;
- Ai bune abilitati de comunicare si negociere;
- Ai dorinta de perfectionare;
- Esti o persoana responsabila, serioasa si loiala companiei;
- Ai cunostinte de baza in domeniile optometrie/optica medicala

Descrierea jobului

- Testarea vederii in cabinete specializate in scopul determinarii dioptriilor, aparatura medicala de ultima generatie computerizata;
- Prescrierea retetei de ochelari de vedere si lentile de contact;
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor in vederea alegerii produsului optic adecvat nevoilor purtatorului;
- Mentinerea relatiilor cu clientii si fidelizarea acestora;
- Promovarea si vanzarea in magazine specializate proprii a produselor optice comercializate de Opti-plus;
- Derularea activitatilor de gestionare a magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi si termene de valabilitate, inventariere, livrare, vanzare etc.);
-Disponibilitate pentru deplasari ocazionale la cabinetele din tara.

- Se asigura training la locul de munca, se ofera curs de optometrist platit de companie;
- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru flexibil, placut, collegial;
- Oportunitate de a lucra intr-o firma extrem de profesionista, cu prestigiu solid in domeniu;
- Reale posibilitati de avansare;
- Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung.

Vederea dumneavoastra este in fiecare zi grija noastra!-este moto-ul Opti-Plus,transformat in misiunea noastra de zi cu zi.
Formam o echipa tanara,ambitioasa,alcatuita exclusiv din profesionisti care cauta in fiecare zi performanta si satisfacerea nevoilor vizuale ale clientilor nostri.
Lantul Opti-Plus are aproximativ 50 de cabinete de optica medicala, 22 dintre acestea localizate in Bucuresti,situandu-ne astfel pe unul dintre primele locuri in randul firmelor de profil din Romania.
Vei gasi pachete salariale atractive,atmosfera placuta de lucru,munca in echipa si ajutor reciproc.
Indrazneste,nu te asteapta un job,ci o cariera!
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.