Optician Optometrist - Ploiesti

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Optic R Uleia, firma cu traditie in optica medicala,angajeaza optometrist sau lucrator optica medicala.

Abilitatati de comunicare si vanzare;
Persoana dornica de dezvoltare profesionala;

Punct de lucru: Ploiesti
Pentru mai multe detalii, va rugam sa accesati pagina noastra: http://www.opticruleia.ro

Descrierea jobului

Efectuarea de consultatii optometrice.
Prezentarea catre pacienti a tipurilor de rame si lentile in functie de nevoile clientului si de caracteristicile ramelor si lentilelor.

Beneficii:

Salariu atractiv;
Comision din vanzari;
Respectarea concediului de odihna si a drepturilor prevazute in contractul de munca;
Mediu de lucru placut.

Descrierea companiei

Firma cu traditie in optica medicala.
Publicat 7 iun. 2022 Expiră 7 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos