Publicat 27 Apr 2017 | Reactualizat 28 Mai 2017 | Expiră 29 Mai 2017

Oportunitate venit suplimentar!

15 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Acceptăm orice persoană motivată și dornică să devină Consultant Oriflame ca să câștige bani rapid, într-un mod simplu și lejer, prin vânzarea produselor Oriflame!

Fiind Consultant Oriflame ai oportunitatea unor câştiguri nelimitate si acces la produse de calitate:
1. Faci economie când cumperi produse pentru tine și familia ta, plătești cu până la 40% mai puțin.
2. Câștigi din vânzările către prieteni și cunoștințe prin promovarea catalogului, dacă ai aproximativ 10 persoane care să comande câștigi lejer 200-400 lei, la fiecare trei săptămâni!
3. Câștigi prin crearea unei echipe cu care să iți poți mari vânzările și venitul, câștigi până la 21% din vânzările persoanelor pe care le înscrii.

Descrierea jobului

În funcție de comenzile plasate, Oriflame te răsplătește:
1. Bani, după cum urmează:
-23% câștig pentru comenzi peste 70 lei;
-30% câștig pentru comenzi peste 300 lei (3-4 clienti, câștigul tău 90 lei);
-40% câștig pentru comenzi de minim 600 lei! (6-8 clienti, câștigul tău minim 240 lei!)

2. Cadouri : De bun-venit în primele tale 3 campanii de activitate!
De loialitate pentru cei activi in fiecare campanie - accesorii, produse electrocasnice, cosmetice etc!

3. Flexibilitate : Iți livrăm comanda la domiciliu sau la orice adresă dorești, în 3 zile lucrătoare!
Iți faci programul exact așa cum dorești, tu decizi cum și cât lucrezi!

Vrei mai multe beneficii?
Aplică CV-ul tău și un Manager Oriflame te va contacta pentru a-ți oferi pachetul de start Oriflame!
(cataloage Oriflame, mostre ale produselor, materiale informative, flyere, sfaturi pentru vânzări rapide).
Sau ne trimiți un email la joboriflame@yahoo.com / un SMS la 0765010149 cu numele, vârsta, numărul de telefon și localitatea.

Descrierea companiei

PARTENER COSMETICS ORIFLAME ROMANIA!

Expirat

Oportunitate venit suplimentar!  -  Partener Oriflame