Publicat 02 Aug 2007 | Expiră 02 Aug 2007

*Operatori videocall center engleza sau franceza

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-Fete si baieti cu aspect fizic placut care au un nivel mediu sau incepator al limbii engleze sau franceze
-Persoane serioase dornice sa castige bani multi in scurt timp,lipsite de puditate
-Domiciliul stabil sa fie in Ploiesti sau in apropierea Ploiestiului

Descrierea jobului

Beneficiile sunt foarte insemnate de ordin material
-Firma ofera transport gratuit de acasa pana la sediul acesteia si inapoi
-Minimul sumei castigate intr-o luna de catre angajati este de 1.000 euro si poate ajunge chiar si la 3.000 euro

S.C Flandyss Ploiesti S.R.L este o firma infiintata de foarte mult timp de renume national.

Expirat
*Operatori videocall center engleza sau franceza  -  S.C Flandyss Ploiesti S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles