Operatori vanzari prin telefon

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa de Telesales si cautam persoane care sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- Experienta anterioara in vanzari/ telesales - constituie avantaj
- Minim 3 luni experienta anterioara pe un post care sa presupuna interactiune directa cu clientul
- Orientare catre client si cursivitate in exprimarea verbala
- Bune abilitati de comunicare
- Abilitati de negociere

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- ​Suport telefonic oferit clientilor cu privire la prezentarea generala a serviciilor oferite RESTART ENERGY ONE SA.
- Identificarea si intelegerea nevoilor clientilor si propunerea spre vanzare a produselor si serviciilor care se potrivesc nevoilor identificate
- Promovarea imaginii companiei respectand elementele de baza ale scriptului de vanzare comunicat
- Indeplinirea obiectivelor lunare de vanzari
- Atitudine orientata catre client pentru a identifica noi oportunitati / proactivitate
- Introducerea unui scurt rezumat al apelului in aplicatia software interna

Beneficii oferite:Salariu fix şi bonusuri in funcție de performantele individuale
Asigurare medicala;
Bookster, 7card;

Restart Energy One este un furnizor integrat de energie electrica si gaze naturale care este determinat sa faca o schimbare substantiala pe piata din Romania. Ne caracterizeaza perseverenta si determinarea, fiind o companie in plina ascensiune economica.

Publicat 5 iul. 2021 Expiră 4 aug. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos