Operatori Utilaje Grele

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu 4000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie deschis pentru noi oportunitati si provocari.
Chiar daca limba germana nu este usor de invatat, orice este posibil cu putin efort. (Spunem asta din experienta grupelor anterioare).
Trebuie sa fie dispus pentru relocare ulterioara in Germania.

Descrierea jobului

Angajatii vor participa la training-uri de limba germana timp de 6 luni in Romania. Acestia vor fi platiti pe toata perioada pregatirii. In aceste 6 luni responsabilitatea principala a angajatului va fi sa participe la cursuri si sa ajunga la nivelul B1 in limba germana.
Dupa terminarea acestui training vor semna un nou contract de colaborare cu clientii nostri din Germania.
Salariile ulterioare vor fi negociate direct cu angajatorul din Germania pe baza rezultatelor training-ului de limba germana.

Pro Assessment Center SRL este o companie dedicata training-urilor de calitate. Serviciile noastre educationale sunt livrate de profesionisti din diverse domenii de activitate.
Publicat 4 mai 2022 Expiră 3 iun. 2022